Ruszył pre-order nowej płyty „1984” z masą bonusów!

Ruszył pre-order nowej płyty „1984” z masą bonusów!

Już 16 listopada 2018 roku odbędzie się wielka premiera drugiego krążka Pawła Domagały o nazwie „1984”. Pre-order albumu można zamawiać już teraz! A warto, bo na słuchaczy czekają same bonusy.

Co o samej płycie mówi Paweł?

– „1984” to moja druga płyta. Podchodzę do niej jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa. Ten temat „chodził za mną” od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą, jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy się dzisiaj spotkali? Czy w ogóle bym siebie poznał? Czy dokonałbym dzisiaj takich wyborów, jakich dokonałem kiedyś? A co jeśli nie? No i generalnie same takie pytania 🙂 Pewnie typowy kryzys 35 latka 🙂 Wszystko to w różnych kontekstach.

Dodaje, że materiał na płytę jest już w pełni gotowy. Współtwórcą projektu i producentem muzycznym jest, rzecz jasna, Łukasz Borowiecki. 

Specjalne bonusy – tylko teraz!

Z myślą o najwierniejszych słuchaczach, którzy jako pierwsi zamówią „1984” – przygotowaliśmy mnóstwo bonusów. Przede wszystkim na każdej płycie, zamówionej przed premierą, znajdzie się autograf Pawła. Co więcej, album zostanie wysłany 7 dni przed oficjalną premierą! Warto się pospieszyć, bo o kolejności wysyłki decyduje kolejność zamówień.

Tylko w przedsprzedaży słuchacze mają także szansę na zdobycie 3 złotych biletów i 3 złotych płyt. Złoty bilet upoważnia do wstępu na wszystkie koncerty Pawła Domagały (dożywotnio!). Z kolei zdobywcy złotych płyt otrzymają wszystkie płyty lub reedycje płyt Pawła.

Na złote bonusy mają szansę wszyscy, którzy kupili płytę w pre-orderze – niezależnie od wybranego pakietu.

Płyta + wyjątkowe dodatki

Płytę można zamówić wybierając jeden z trzech pakietów: BASIC, SUPER oraz PREMIUM. Pakiet BASIC zawiera płytę z autografem. W pakiecie SUPER dodatkowo znajduje się specjalna koszulka, zaprojektowana z okazji premiery drugiej płyty. Do wyboru jest 5 wzorów, z czego jeden, flagowy („Mama!!!”), dostępny jest tylko i wyłącznie w przedsprzedaży. W najbardziej rozbudowanym zestawie, PREMIUM, słuchacz znajdzie także bluzę.

Wszystkie wzory dostępne są tutaj. Dokładne informacje na temat jakości produktów, a także ich zdjęcia – pojawią się już wkrótce!

Nic tylko zamawiać!

Nie ma na co czekać – gorąco zachęcamy do złożenia zamówienia już teraz. Można to zrobić na specjalnej podstronie. Przypominamy – im więcej płyt zamówionych własnie w przedsprzedaży, tym więcej egzemplarzy pojawi się na sklepowych półkach!

Wesprzeć nasze działania można także poprzez udostępnianie tego artykułu w swoich mediach społecznościowych 🙂

baner