Tytuł i data premiery drugiej płyty!

Rok 2018 to kolejny ważny rok Pawła Domagały - głównie za sprawą premiery jego nowej płyty!

Ponad rok temu światło dzienne ujrzał debiutancki krążek Pawła. Nikt nie wiedział, jak zostanie przyjęty – nie brakowało jednak wiary w jej sukces. Sukces, który stał się faktem! Po kilku miesiącach płyta pokryła się złotem, a koncerty, na których można było usłyszeć materiał z albumu, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. A od dzisiaj… #czekamynalistopad!

Choć tę wiadomość można było już usłyszeć tu i ówdzie – dziś potwierdzamy ją oficjalnie: drugi album Pawła Domagały będzie nosił nazwę “1984” i na sklepowe półki trafi 16 listopada 2018 roku!

 

W tych trzech notesach są wszystkie teksty na nową płytę 🙂 Nie mogę się doczekać 🙂 Premiera 16.11.2018 💪💪💪 Jestem szczęśliwy. Czekamy na listopad !!!! Kto się cieszy ??? 😀😀😀#czekamynalistopad #paweldomagala #premiera #nowa #płyta #nowaplyta @lukaszborowiecki

Post udostępniony przez PAWEŁ DOMAGAŁA (@paweldomagala)

Niektóre nowe utwory można było usłyszeć “na szlaku” dotychczasowych tras koncertowych.  Był to jedynie przedsmak tego, co finalnie znajdzie się na krążku. 

#czekamynalistopad & #czekamyna1984

Kolejne informacje na temat płyty “1984” będą pojawiały się sukcesywnie. Ale już dzisiaj oficjalnie rozpoczynamy także akcję promującą jej premierę – #czekamynalistopad. Jeśli więc, tak jak my, nie możesz doczekać się listopada 2018 roku i chcesz wesprzeć nasze działania – na chwilę obecną możesz to zrobić poprzez: 

💿 publikowanie zdjęć z hashtagiem #czekamynalistopad #czekamyna1984 – czy z koncertów, czy z samym Pawłem u boku, czy jakichkolwiek innych na Facebooku, Instagramie i w innych mediach społecznościowych,

💿 wrzucanie na facebookowego walla teledysków z oficjalnego kanału Pawła wraz z #czekamynalistopad, #czekamyna1984.

🎸 Koncertowe ostatki z “Opowiem Ci o mnie”

Przypominamy, że już niebawem Paweł Domagała wraz z Łukaszem Borowieckim i zespołem wyruszą w ostatnią część trasy koncertowej, która promuje pierwszy album “Opowiem Ci o mnie”. Bilety na wszystkie koncerty jeszcze są dostępne, ale w niektórych miastach “SOLD OUT” już na horyzoncie! Wszystkie terminy i bilety dostępne tutaj.

ZOBACZ TAKŻE

© 2018 PAWEŁ DOMAGAŁA

zdjęcia: Natalia Zakrocka