300 tysięcy subskrybentów na kanale YouTube!

300 tysięcy subskrybentów na kanale YouTube!

To  dzięki Wam – najlepszym fanom na świecie! Wczoraj późnym popołudniem na YouTube’owym kanale Pawła Domagały licznik pokazał 300 000 subskrybentów!

Nie przegap już żadnego koncertu (Zapisz się na listę, a wyślemy Ci maila!)

Po premierze „Weź nie pytaj’ (czerwiec 2018) muzyka Pawła Domagały cieszy się jeszcze większą popularnością. Piosenki pojawiają się w regularnych ramówkach największych stacji radiowych oraz na ich listach przebojów, biją rekordy popularności na YouTube. Teledyski z kolei można było zobaczyć w wielu stacjach muzycznych w Polsce. O tegorocznych poczynianiach niejednokrotnie wspominają także duże serwisy internetowe.

Liczby mówią wszystko!

  • blisko 81 milionów wyświetleń „Weź nie pytaj”. Tylko w 2018 było ich 75,2mln – najwięcej spośród wszystkich polskich teledysków na polskim YouTube w 2018!
  • ponad 14 milionów wyświetleń „Wystarczę Ja”.
  • prawie 17,5 miliona wyświetleń „Jestem tego wart”.

A to tylko TOP 3 najchętniej słuchanych przez Was piosenek na kanale Pawła.

Łączny czas wyświetlania wszystkich 11 filmów to 367 564 932 minut. Zastanawiacie się czy to dużo? Jeśli wynik ten przeliczymy na jedną osobę to okaże się, że zajęłoby to jej 698 lat i 314 dni.

W tym czasie „Weź nie pytaj” i  „Wystarczę ja” pojawiało się kilkukrotnie na szczycie POPLISTY RMF FM, Listy Przebojów Radia ZET, Gorącej 20 Radia ESKA. Przeboje osiągały wysokie lokaty również w zestawieniach wielu mniejszych rozgłośni radiowych.

“1984” – wyjątkowe wydanie z “Domem na skale”!

W sprzedaży internetowej (tylko na Mystic.pl) czeka ostatnia pula egzemplarzy z limitowanej serii.  Mowa tu o dodatkowej piosence pt. “Dom na skale”, która podbiła serca słuchaczy!

Nie przegap już żadnego koncertu

Zostaw maila, a gdy tylko ogłosimy nowe koncerty – damy Ci znać!

Zobacz także: 

Posłuchaj również:
🎶 Paweł Domagała – Wystarczę Ja
🎶 Paweł Domagała – Weź nie pytaj
🎶 Paweł Domagała – Jestem tego wart

baner