5. sezon przygód Krzysztofa Małeckiego i spółki – za nami

5. sezon przygód Krzysztofa Małeckiego i spółki – za nami
Za nami kolejny sezon serialu „O mnie się nie martw”, czyli 13 odcinków z Igą Małecką (Joanna Kulig), Marcinem Kaszubą (Stefan Pawłowski) i, rzecz jasna, Krzysztofem Małeckim (Paweł Domagała) w rolach głównych.

Pierwsze odcinki nowej serii to początek kolejnych problemów Krzysztofa Małeckiego, który zostaje oskarżony przez Patrycję (Zuza Grabowska) o próbę gwałtu. Wkrótce czeka go rozprawa sądowa, lecz wszyscy znajomi i bliscy są przekonani o jego niewinności. Z pomocą przychodzi była żona, Iga. Postanawia bliżej poznać Patrycję i poznać prawdę. Mimo narastających problemów Krzysztof nie zapomina o najbliższych – jest po uszy zakochany w Marcie. Jednocześnie zdaje sobie sprawę, że być może niebawem trafi za kratki. Nie chce więc tracić czasu i postanawia poprosić swoją wybrankę o rękę.

 

Pomysł Igi okazał się strzałem w dziesiątkę – za jej sprawą całe nieporozumienie zostaje wyjaśnione. Patrycja postanawia odwiedzić Krzysztofa, by go przeprosić i dojść do porozumienia bez postępowania sądowego. Z kolei Marta waha się nad przyjęciem oświadczyn. Rozmawia na ten temat nawet z Igą, o co Małecki ma później do byłej żony pretensje, bowiem wybranka jego serca ostatecznie odrzuca propozycję zamążpójścia. 

To jednak nie koniec zmartwień Krzysztofa. Jego córka, Oliwka, poznaje na internetowym czacie Kubę. Iga podejrzewa, że po drugiej stronie ekranu czai się przestępca. Informuje o tym byłego męża oraz Marcina. Wspólnie decydują się na zorganizowanie pułapki na przestępcę. Finał tej akcji jest bardzo emocjonujący – Krzysztof wraz z Marcinem udają się w pościg za pedofilem. Wszystko kończy się szczęśliwie. Duet Małecki-Kaszuba górą!

 

W ostatnim odcinku sezonu zaplanowano ślub Igi i Marcina. Czy do niego doszło?

Odpowiedź na to pytanie oraz brakujące w tym opisie informacje dotyczące perypetii Krzysztofa Małeckiego poznacie oglądając piąty sezon „O mnie się nie martw” po raz kolejny. Jest on dostępny w serwisie VOD (tutaj).
Niedawno ogłoszono nominacje do TeleKamer TeleTetygodnia 2017. O tytuł „Najlepszego serialu” powalczy także „O mnie się nie martw”!

zdjęcia: O mnie się nie martw / TVP

baner