50 milionów wyświetleń „Weź nie pytaj”!

50 milionów wyświetleń „Weź nie pytaj”!

Popularność „Weź nie pytaj” przeszła oczekiwania wszystkich – jest jedną z najczęściej granych piosenek w polskich stacjach radiowych oraz na YouTubie.

Mijają cztery miesiące od premiery singla „Weź nie pytaj”, a zainteresowanie utworem wciąż nie słabnie. Ostatnio informowaliśmy, że według badań przeprowadzanych przez Związek Producentów Audio-Video najnowsza piosenka Pawła Domagały była najczęściej odtwarzanym utworem przez polskie rozgłośnie radiowe w tygodniu 29.09-5.10.2018 r.

Cały czas rośnie liczba wyświetleń teledysku na YouTubie. Kilka dni temu na liczniku pojawiło się już 50 milionów wyświetleń!

Wkrótce drugi singiel

Połowa listopada będzie niezwykle gorąca i obfita w premiery! Już w czwartek , 15 listopada 2018 roku, ukaże się kolejny singiel wraz z teledyskiem. Dzień później, w piątek – odbędzie się oficjalna premiera najnowszego krążka pt. “1984”! Tego samego dnia, w Warszawie, wystartuje trasa koncertowa “1984 TOUR”, która zapoczątkuje tournee po ponad 40 miastach w Polsce (i nie tylko!). Bilety na pierwszą, jesienną część trasy, już dawno są wyprzedane. W ubiegłym tygodniu ruszyła sprzedaż na 2. część trasy. Liczy co prawda 30 miast, ale już w 7 z nich biletów nie ma! Zatem jeśli ktoś w najbliższym czasie chciałby usłyszeć Pawła Domagałę na żywo – radzimy się pospieszyć i kupić bilety już teraz 🙂

Ostatnia szansa na płytę z autografem i dodatkową piosenką

Zbliża się koniec okresu przedsprzedaży płyty. Pamiętajcie, zaczniemy ją wysyłać dopiero na początku listopada. Decyduje kolejność zamówień, więc… 🙂

Zobacz jak wygląda ZŁOTY BILET 👇

💿 Album “1984” zamówiony teraz, w przedsprzedaży, zostanie do Was wysłany jeszcze przed premierą.
💿 Każdy album (zamówiony przez Mystic.pl) będzie z autografem Pawła!
💿 Na płycie znajdzie się DODATKOWA PIOSENKA, której później, w sprzedaży po premierze, już nie będzie
💿 W trzech płytach ukryliśmy “złote bilety” – upoważniają one do wejścia na WSZYSTKIE koncerty Pawła – dożywotnio!
💿 Trzy krążki okażą się ZŁOTYMI KRĄŻKAMI – ich zdobywcy otrzymają dotychczasowe oraz przyszłe wydania wszystkich płyt Pawła.

 

baner