Album „Opowiem Ci o mnie” pokrywa się platyną!

Album „Opowiem Ci o mnie” pokrywa się platyną!

Jak podaje ZPAV – debiutancki krążek Pawła Domagały pt. „Opowiem Ci o mnie” pokrył się platyną! To oznacza 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy płyt!

Paweł Domagała - polski aktor i wokalista. Już wkrótce nowa trasa koncertowa

1 marca 2017 roku ZPAV ogłosił listę przyznanych wyróżnień, na której znalazł się album Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego. “Opowiem Ci o mnie”, 4 miesiące po swojej premierze, pokryło się wówczas złotem. To oznaczało 15 tysięcy sprzedanych egzemplarzy.

Dzisiaj ukazała się informacja, z której wynika, że debiutancki krążek Pawła i Łukasza pokrył się platyną! Jest to równoznaczne z tym, że sprzedaliśmy 30 tysięcy płyt!

 

Tuż po wręczeniu „ZŁOTEJ PŁYTY” na koncercie w Krakowie!

Dlaczego teraz? „Weź nie pytaj”!

Można by się zastanawiać dlaczego teraz, po ponad roku od ostatniego wyróżnienia, ponownie wzrosło zainteresowanie „Opowiem Ci o mnie” i sprzedało się kolejnych 15 tysięcy sztuk. Odpowiedź jest jednak oczywista – wszystko za sprawą bijącego rekordy singla „Weź nie pytaj”, który od czerwca podbija polskiego YouTube’a, a od niedawna także listy przebojów największych polskich stacji radiowych.

Choć piosenka promuje nowy album pt. „1984”,  który na sklepowe półki trafi 16 listopada 2018 roku – muzyczny głód słuchaczy był jak widać zbyt duży, by czekać kilka miesięcy – stąd decyzja, by sięgnąć po wydany już krążek.

Czas na złoto „1984”?

„Opowiem Ci o mnie” to dopiero przedsmak tego, co znajdzie się na nowym albumie. Jak wspominał sam Paweł Domagała – „Do płyty „1984” podchodzę jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa”.

Choć premiera dopiero w połowie listopada – warto dokonać zamówienia JUŻ DZISIAJ! Trwa bowiem przedsprzedaż krążka, w której czeka na Was sporo bonusów! Jakich?

💿 Album „1984” zamówiony teraz, w przedsprzedaży, zostanie do Was wysłany jeszcze przed premierą.
💿 Każdy album (zamówiony przez Mystic.pl) będzie z autografem Pawła!
💿 Na płycie znajdzie się DODATKOWA PIOSENKA, której później, w sprzedaży po premierze, już nie będzie
💿 W trzech płytach ukryliśmy „złote bilety” – upoważniają one do wejścia na WSZYSTKIE koncerty Pawła – dożywotnio!
💿 Trzy krążki okażą się ZŁOTYMI KRĄŻKAMI – ich zdobywcy otrzymają dotychczasowe oraz przyszłe wydania wszystkich płyt Pawła.

Warto więc skusić się na zamówienie teraz – choćby ze względu na bonusy, ale będzie to także ogromne wsparcie dla wsparcie dla Pawła i jego ekipy :-). „Opowiem Ci o mnie” już platynowe, więc cóż – czas na złoto „1984”? Tak, to możliwe – nawet przed premierą!

Paweł Domagała - polski aktor i wokalista. Już wkrótce nowa trasa koncertowa

 

baner