Tytuł i data premiery drugiej płyty!

Tytuł i data premiery drugiej płyty!

Ponad rok temu światło dzienne ujrzał debiutancki krążek Pawła. Nikt nie wiedział, jak zostanie przyjęty – nie brakowało jednak wiary w jej sukces. Sukces, który stał się faktem! Po kilku miesiącach płyta pokryła się złotem, a koncerty, na których można było usłyszeć materiał z albumu, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. A od dzisiaj… #czekamynalistopad!

Choć tę wiadomość można było już usłyszeć tu i ówdzie – dziś potwierdzamy ją oficjalnie: drugi album Pawła Domagały będzie nosił nazwę „1984” i na sklepowe półki trafi 16 listopada 2018 roku!

Niektóre nowe utwory można było usłyszeć „na szlaku” dotychczasowych tras koncertowych.  Był to jedynie przedsmak tego, co finalnie znajdzie się na krążku.

#czekamynalistopad & #czekamyna1984

Kolejne informacje na temat płyty „1984” będą pojawiały się sukcesywnie. Ale już dzisiaj oficjalnie rozpoczynamy także akcję promującą jej premierę – #czekamynalistopad. Jeśli więc, tak jak my, nie możesz doczekać się listopada 2018 roku i chcesz wesprzeć nasze działania – na chwilę obecną możesz to zrobić poprzez:

💿 publikowanie zdjęć z hashtagiem #czekamynalistopad #czekamyna1984 – czy z koncertów, czy z samym Pawłem u boku, czy jakichkolwiek innych na Facebooku, Instagramie i w innych mediach społecznościowych,

💿 wrzucanie na facebookowego walla teledysków z oficjalnego kanału Pawła wraz z #czekamynalistopad, #czekamyna1984.

🎸 Koncertowe ostatki z „Opowiem Ci o mnie”

Przypominamy, że już niebawem Paweł Domagała wraz z Łukaszem Borowieckim i zespołem wyruszą w ostatnią część trasy koncertowej, która promuje pierwszy album „Opowiem Ci o mnie”. Bilety na wszystkie koncerty jeszcze są dostępne, ale w niektórych miastach „SOLD OUT” już na horyzoncie! Wszystkie terminy i bilety dostępne tutaj.

baner