„Gdybyś była” już do odsłuchania!

„Gdybyś była” już do odsłuchania!

Utwór „Gdybyś była” już w pierwszych 24 godzinach po premierze odnotował ponad 50 tysięcy odsłon! To wyraźny znak, że słuchacze Pawła Domagały są głodni jego muzycznej twórczości i nie mogą doczekać się całego albumu. Ukaże się on już 18 listopada 2016r.

 

Posłuchaj „Gdybyś była”:

 

Kilka tygodni temu ruszyła oficjalna przedsprzedaż krążka, dzięki której słuchacze otrzymają go jako pierwsi (zostanie wysłany kilka dni przed premierą). Wynik przedsprzedaży jest również bardzo ważny w kontekście dalszej dystrybucji, więc jeśli jeszcze nie dokonałeś zamówienia – gorąco zachęcamy do zrobienia tego właśnie teraz (TYLKO TERAZ w PROMOCYJNEJ CENIE):

 

ordred-now

 

Słowa do „Gdybyś była” napisał sam Paweł Domagała. Muzykę skomponował razem z Łukaszem Borowieckim. Za mix i mastering odpowiedzialny jest Marcin Gajko (MixRoom).

„Opowiem Ci o mnie” to długo wyczekiwana, debiutancka płyta Pawła Domagały. Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych, popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki.
Oprócz miłości Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

 

 

baner