Kolejny sukces – „1984” pokrywa się platyną!

Kolejny sukces – „1984” pokrywa się platyną!

To już oficjalna informacja – płyta Pawła Domagały „1984” pokrywa się platyną!

Nie słabnie zainteresowanie najnowszą płytą Pawła Domagały. Cały czas utrzymuje się w czołówce najlepiej sprzedających się krążków w Polsce (aktualnie plasuje się na 4. miejscu).

Na początku grudnia informowaliśmy o statusie „złotej płyty”, które zyskało najnowsze wydawnictwo Pawła.

19 grudnia, czyli dwa tygodnie później, Związek Producentów Audio-Video ogłosił, że „1984” pokryło się platyną. Zatem liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła już 30 tysięcy! A to nie koniec, sprzedaż cały czas utrzymuje się na podobnym poziomie.

Ostatni dzwonek prezentowy!

Płytę cały czas można zamawiać online, ale jeśli zamierzasz kupić ją jako prezent pod choinkę – rekomendujemy zakup w salonach EMPIK, gdyż nie ma już gwarancji, że przesyłka dotrze na czas.

 

🗒 Paweł Domagała  „1984”- teksty piosenek
http://bit.ly/1984-TekstyPiosenek

 

Wydanie specjalne z „Domem na skale”!

W sprzedaży internetowej (tylko na Mystic.pl) czeka ostatnia pula egzemplarzy z limitowanej serii – mowa tu o dodatkowej piosence pt. „Dom na skale”, która podbiła serca słuchaczy!

 

Co prawda na święta już może nie dotrzeć, ale do końca 2018 – raczej na pewno. Jeśli więc jesteś zainteresowany – nie czekaj, zamawiaj! Liczba płyt ograniczona.

25.12 – premiera „Najgrubszego Anioła Stróża”!

Nie ma końca dobrych wieści! W dzień Bożego Narodzenia na kanale Pawła na YouTubie ukaże się lyric video do utworu „Najgrubszy Anioł Stróż”, który w głosowaniu słuchaczy na zamkniętej grupie Pawła Domagały okazał się niekwestionowanym liderem!

🗒 Najgrubszy Anioł Stróż – tekst piosenki
http://bit.ly/NASTekstPiosenki

Dołącz do wydarzenia i subskrybuj kanał, by nie przegapić premiery!

Zobacz także: 

baner