Paweł Domagała – koncert w Warszawie 16.11.2018 [ZDJĘCIA]

Paweł Domagała – koncert w Warszawie 16.11.2018 [ZDJĘCIA]

W piątek 16 listopada ruszyła nowa trasa koncertowa Pawła Domagały „1984 TOUR”. Pierwszy przystanek – tradycyjnie – Warszawa!

Bilety na koncert w Palladium wyprzedały się już dawno temu – podobnie jak w przypadku wszystkich 12 koncertów, które Paweł wraz z zespołem zagrają w 2018 roku. Od stycznia do marca 2019 roku rozegrają jeszcze 29 koncertów. Sprawdź rozpiskę!

 

Autorką zdjęć jest Sylwia Godowska.

Posłuchaj nowego singla!

Kilka dni przed premierą krążka „1984” na kanale na YouTube pojawił się nowy singiel pt. „Wystarczę ja”, który w błyskawicznym tempie wskoczył na 1. miejsce Trendów na YouTube! Obecnie odsłuchano go już prawie 2 miliony razy.

 

Zamów nowy album – Paweł Domagała „1984”

Najnowsza płyta Pawła Domagały pt. „1984” – już w sprzedaży! Można ją kupić w salonach EMPIK w całej Polsce lub online tutaj. Na trackliście znalazło się 12 kawałków – w tym „Weź nie pytaj”, które podbiło listy przebojów w Polsce oraz wspomniane wyżej „Wystarczę ja”. Jak mówi sam Paweł: „To moja druga płyta. Podchodzę do niej jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa.”
Posłuchaj również:
🎶 Paweł Domagała – Wystarczę Ja
🎶 Paweł Domagała – Weź nie pytaj
🎶 Paweł Domagała – Jestem tego wart

baner