Muzyczna podróż w czasie Pawła Domagały

Muzyczna podróż w czasie Pawła Domagały

To jest sobota z „Weź nie pytaj”! Niezwykle ważny dla nas dzień. A takich dni, dotąd, było sporo. I właśnie teraz chcemy zabrać w Was w sentymentalno-muzyczną podróż przez najważniejsze i pozytywne momenty. A w tle niech Wam gra kawałek dnia 🙂 To co, ruszamy? Weź nie pytaj! Jedziemy! 🔥

🎵   1984 – urodziny!
Bo bez tego ani rusz!

🎵   Początek lat ’90 – Pierwsza Komunia, pierwsza gitara!
Tak to właśnie się zaczęło… 🙂

Paweł Domagała jako dziecko

🎵   Rok 2009 – „Miasto z morza”
W sentymentalnej podróży nie możemy nie zatrzymać się w… Gdyni 🙂 Czyli w „Mieście z morza”, w którym Paweł zagrał. Nie tylko rolę. Także piosenkę!

Paweł Domagała - Miasto z morza

🎵   Luty 2011 – pierwsze kroki na YouTubie!
Tak, dobrze widzicie. Debiut Pawła na YouTubie tak naprawdę miał już 7 lat temu. Wtedy jeszcze pod szyldem „Zespół Ginger”. Wówczas na kanale pojawiło się 5 utworów, z czego największą popularnością cieszyły się kawałki „Zamknij oczy” i akustyczne „Opowiem Ci o mnie”.

Paweł Domagała z gitarą

Co za czasy!

🎵   Grudzień 2013 – ostatni upload na kanale Gingera
Ostatni utwór, który znajdziecie na pierwszym kanale Pawła to znana Wam już kolęda „25 grudnia”. Później nastała kilkuletnia przerwa.

P
Kadr z clipu do „25 grudnia”

🎵   Kwiecień 2016 – Powrót!
To musiało tak się skończyć. 17 kwietnia 2016 roku Paweł powraca w wielkim stylu z nowym utworem, nowym teledyskiem i nowymi aspiracjami!

„Jestem tego wart” to pierwszy i jak dotąd najpopularniejszy film na kanale. Odsłuchano go już ponad 9 milionów razy, a liczba ta stale rośnie. W teledysku gościnnie wystąpili: Agata Kulesza, Krzysztof Stelmaszyk, Katarzyna Maciąg, Zuzanna Grabowska i Maja Oświecińska.

Producentem muzycznym tego, i wszystkich pozostałych utworów, jest Łukasz Borowiecki!

Singiel promował debiutancki album, który w końcu miał ujrzeć światło dzienne. I ujrzał!

🎵   Rok 2016 – serial „Powiedz TAK!”
Wielu fanów Pawła właśnie dzięki produkcji telewizji POLSAT dowiedziało się o jego muzycznej pasji!

🎵   Listopad 2016 – jest płyta!
Godzina zero. Udało się! 15 listopada na sklepowych półkach pojawił się krążek „Opowiem Ci o mnie”. Tuż obok Metallici i Stinga – Paweł Domagała!

Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki

Paweł i Łukasz w dniu premieryTydzień po premierze album figuruje na szczytach Bestsellerów w Empiku oraz w czubie najlepiej sprzedających się płyt w Polsce (OLIS).

🎵   Luty 2017 – Ruszamy w trasę!
Był singiel, była w końcu i płyta – czas ruszyć w Polskę. Walentynki, Teatr Kwadrat i… pierwszy koncert.

Paweł Domagała - Teatr Kwadrat

Bilety na debiutancką trasę koncertową wyprzedały się na długo przed jej rozpoczęciem.

🎵   Marzec 2017 – Złoto!
Stało się. „Opowiem Ci o mnie” pokrywa się złotem, a to oznacza 15 000 sprzedanych egzemplarzy. No nieźle!

🎵   Kwiecień 2017 – „Gdybyś była” w Central Parku!
Czasem sukcesy to realizacja marzeń. Tak było i tym razem, gdy przy okazji wizyty do USA Paweł wziął udział w koncercie Johna Mayera oraz… dał mały koncert w Central Parku!

🎵   Październik 2017 – Druga trasa!
Zainteresowanie było spore, dlatego długo się nie zastanawialiśmy. Po dopięciu wszystkich formalności – ruszyliśmy w drugą trasę po Polsce!

🎵   Grudzień 2017 – koniec roku z przytupem
Ostatni koncert w roku 2017 zagraliśmy w Warszawie. Działo się, oj działo! Na scenie wystąpili gościnnie Piotr Rogucki, Kękę (Radom! 💪), Daniel Moszczyński i Monika Borzym.

🎵 Luty 2018 – Teledysk nakręcony przez fanów
Dzięki Waszemu wsparciu udało się zrobić wspaniały videoclip do piosenki „Szczęście”. Wszystko dlatego, że wystąpiliście w nim Wy!

W lutym rusza także pre-order nowego albumu „1984”.

🎵   Marzec 2018 – wielki finał
Koncertem w Inowrocławiu zakończyliśmy drugą część trasy „Opowiem Ci o mnie TOUR”. Duży sukces, mnóstwo pozytywnej energii, sporo przejechanych kilometrów. To jest właśnie… szczęście 🙂

🎵   16 CZERWCA 2018 – PREMIERA WEŹ NIE PYTAJ!

I dotarliśmy do dnia dzisiejszego! „Weź nie pytaj”, czyli pierwszy singiel zapowiadający album Pawła „1984”, którego premiera w połowie listopada tego roku. Kawałek idealny na lato! Koniecznie dajcie znać, czy Wam się podoba. Jeśli tak – podzielcie się nim dalej.

Tych sukcesów, mniejszych i większych, było znacznie więcej. Bez wątpienia wszystkie z nich są w dużej mierze Waszą zasługą – wiernych słuchaczy i osób, które na wiele różnych sposobów nas wspierały i nadal wspierają. Bez Was tego by nie było. Dlatego w tym ważnym dniu chcemy Wam PODZIĘKOWAĆ! Jesteście najlepsi!

No, i jedziemy dalej! Jest jeszcze trochę do zrobienia!
Co na przykład?
Weź nie pytaj… 🙂

 

baner