„Na chwilę, na zawsze”. Paweł Domagała w potrójnej roli

„Na chwilę, na zawsze”. Paweł Domagała w potrójnej roli

Borys, były rockmen, kiedyś bardzo popularny, dziś zajmuje się wyciąganiem z dołka trudnej młodzieży. Jedną z osób na zakręcie jest Pola, wschodząca gwiazda muzyki. Uwierzcie, nie będzie to zwykłe spotkanie! Tak zaczyna się film „Na chwilę, na zawsze” z piosenkami Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego, który odpowiada również za muzykę do filmu.  Zapomnianego gwiazdora zagra… Paweł Domagała. Premiera już wkrótce

Reżyserem filmu jest Piotr Trzaskalski („Edi”, „Mój rower”), pomysłodawcą filmu i współautorem scenariusza (razem z Mirellą Zaradkiewicz i Magdaleną Wiśniewolską) jest Paweł Domagała.

W filmie grają między innymi: Martyna Byczkowska (Pola), Olaf Lubaszenko, Kinga Preis i Ireneusz Czop.

To film, w którym główną rolę grają uczucia. Niesie ważne dla mnie przesłanie – nigdy nie jest za późno na odkupienie win. Wyszło nam kino piękne, poetyckie i wzruszające. Takie, jakie lubię – mówi Paweł Domagała, aktor, autor piosenek i współscenarzysta.

„Na chwilę, na zawsze” –  Premiera już wkrótce

Gatunek: romans

Produkcja: Polska 2020

Producent: Orphan Studio

Reżyseria: Piotr Trzaskalski („Edi”, „Mój rower”)

Scenariusz: Paweł Domagała, Mirella Zaradkiewicz i Magdalena Wiśniewolska

Zdjęcia: Witold Płóciennik („Ikar. Legenda Mietka Kosza”, „Stulecie winnych”, „Carte Blanche”)

Obsada: Paweł Domagała („Planeta Singli”, „Wkręceni”, „Dzień dobry, kocham cię!”, „Gotowi na wszystko. Exterminator”, „Żmijowisko”), Martyna Byczkowska („W głębi lasu”), Olaf Lubaszenko („E=mc²”, „Kroll”), Kinga Preis („Plan B”, „Róża”, „Dom zły”), Ireneusz Czop („Pokłosie”, „Jack Strong”, „Konwój”)

Muzyka: Łukasz Borowiecki

 

baner