Wkrótce nowy film na dużym ekranie z Pawłem w roli głównej

Wkrótce nowy film na dużym ekranie z Pawłem w roli głównej

Tej jesieni (5 października) na ekrany kin trafi nowy film „Serce nie sługa”, w którym Paweł Domagała zagra główną rolę. To zaskakująca i głęboka opowieść o prawdziwej miłości, pełnej wzlotów i upadków. Będzie dużo śmiechu, wzruszeń, a nawet łez.

„Serce nie sługa” jest filmem o miłości, ale nie jest klasyczną komedią romantyczną. Skala emocji i uczuć jest w nim nieporównywalnie większa – mówi reżyser Filip Zylber.

Sam Paweł twierdzi, że jest to komediodramat, z elementami melodramatu. „Serce nie sługa” kojarzy mu się z obyczajowymi filmami francuskimi, gdyż scenariusz jest nieoczywisty, a cały film bardzo wzruszający.

 

Kadr z filmu „Serce nie sługa” / fot. fanpage filmu

Film inspirowany prawdziwą miłością i przyjaźnią

Główni bohaterowie – Daria (Roma Gąsiorowska) i Filip (Paweł Domagała) – to para najlepszych przyjaciół, którzy znają się od lat. Mimo tego, że bardzo się od siebie różnią, są ze sobą niezwykle zżyci.

Daria to sympatyczna dziewczyna, patrząca optymistycznie na świat i mająca w sobie wiele empatii. Filip natomiast jest łamaczem damskich serc, w pełni korzystającym z uroków życia. Pewnego dnia jednak postanawia on zmienić swoje życie i nadać mu prawdziwy sens. Przypomina przyjaciółce o propozycji, którą złożył jej kilka lat temu – jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko.

Daria początkowo jest nastawiona sceptycznie do tego pomysłu, jednak w końcu wybucha w niej silne uczucie i ulega namowom przyjaciela. Od tej chwili ich życie radykalnie się zmienia. Każde z nich musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy to, co ich łączy, to przyjaźń, czy jednak miłość?

W filmie podkreślona została również siła przyjaźni. To właśnie najlepszy przyjaciel głównego bohatera – Maciek (Borys Szyc) – uświadamia mu, że to, co tak naprawdę najważniejsze, znajduje się tuż obok niego.

 

Fot. Fanpage FB „Serce nie sługa film”

Obsada aktorska

Na ekranie, oprócz Romy Gąsiorowskiej i Pawła Domagały, zobaczymy: Magdalenę Różczkę, Mateusza Damięckiego, Zuzannę Grabowską, Borysa Szyca, Tomasza Sapryka, Ewę Kasprzyk, Piotra Głowackiego i Krzysztofa Stelmaszyka.

Rola Pawła Domagały w filmie „Serce nie sługa” na pewno będzie się różniła od tych, w których mieliśmy okazję dotychczas oglądać aktora.

Premiera 5 października

Czy będzie to jeden z najpiękniejszych polskich filmów o miłości? Przekonajcie się sami – zapraszamy do kin od 5 października!

Opracowane na podstawie:
Filmweb, Filmweb, RMF, Serce nie sługa

 

baner