„Opowiem Ci o mnie” pokrywa się ZŁOTEM!

„Opowiem Ci o mnie” pokrywa się ZŁOTEM!

18 listopada 2016 roku w końcu realizuje się wielkie marzenie Pawła i Łukasza – ich debiutancki album pojawia się na sklepowych półkach. „Opowiem Ci o mnie” zalicza udany debiut, bo już po pierwszym tygodniu od premiery krążek plasuje się na 4. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży Płyt w Polsce (zobacz notowanie). Płyta w dalszym ciągu zajmuje miejsca w pierwszej 30. Jest także nadal jednym z „Bestsellerów” w salonie EMPIK.

Wyróżnienie – złota płyta

info

1 marca 2017 roku ZPAV ogłosił nową listę przyznanych wyróżnień, na której znalazł się album Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego! „Opowiem Ci o mnie” właśnie pokryło się złotem, a to oznacza 15 tysięcy sprzedanych egzemplarzy! 

Oto co powiedział sam Paweł tuż po otrzymaniu oficjalnej informacji o nadaniu wyróżnienia:

„Dziękuję Wam bardzo, bardzo, bardzo!  🙂 Tylko dzięki Wam to się udało 🙂  Przypominam też, że ta płyta jest tak samo moja jak i Łukasza Borowieckiego. Dzięki Łukasz. Postaramy się Was nie zawieść i pamiętajcie: marzenia się spełniają 🙂 Walczcie!!!”
cover-plyta

Ponad 6 milionów na YouTubie

W serwisie YouTube pierwszy singiel promujący album pt. „Jestem tego wart” odsłuchano już ponad 5 milionów razy! Drugi utwór, który trafił do Internetu to „Gdybyś była” (ponad 1,5 miliona wyświetleń). W minioną sobotę, tuż po zakończeniu koncertu w Radomiu, swoją internetową premierę miał videoclip do „Opowiem Ci o mnie”, który mógł niektórych zaskoczyć oryginalnością.

 Trasa koncertowa

14 lutego br. Paweł Domagała wraz z zespołem wyruszyli w trasę koncertową. Za nami 7 koncertów (Warszawa, Toruń, Poznań, Chełm, Chorzów, Gdańsk, Radom), a przed nami jeszcze 4 – w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu i Lublinie. Jak dotąd wszystkie sale wypełnione były po brzegi. Jeśli chodzi o zbliżające się koncerty – zapowiada się taki sam scenariusz. Dostępne są bilety jeszcze tylko na Łódź (12 marca 2017r., Klub Wytwórnia – zobacz wydarzenie) i, co więcej, jest to dodatkowa pula wejściówek, którą wprowadzono do sprzedaży ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem. Póki co jest to ostatnia szansa, by posłuchać kawałków z „Opowiem Ci o mnie” na żywo! Bilety TUTAJ.

 pawel domagala tour
baner