#OpowiemCiO – dajcie poznać Wasze miasta!

#OpowiemCiO – dajcie poznać Wasze miasta!

Paweł Domagała, przed wyruszeniem w drugą trasę koncertową (rozpiska i bilety), chce jak najwięcej dowiedzieć się na temat miast, które znalazły się na mapie trasy. Ciekawostki? Legendy? Kawały? Fakty? Mity? Lub po prostu skojarzenia? A może masz jakąś porywającą historię, która w jakiś sposób łączy się z danym miastem?

Do zabawy zapraszamy wszystkich, także Ciebie! Bez względu na to, czy byłeś w danym mieście. Może coś ciekawego na jego temat słyszałeś? Może po prostu z czymś Ci się kojarzy?

Jak akcja będzie przebiegała?

  1. Na oficjalnym fanpage’u Pawła będziemy publikować kolejne miasta z trasy #PDT2 w formie postów.
  2. Komentarze prosimy zatem pozostawiać właśnie pod nimi.
  3. Po jakimś czasie pojawi się video, w którym najlepsze/najciekawsze/najzabawniejsze komentarze przeczyta i odniesie się do nich sam Paweł Domagała!
  4. Na końcu każdego video nie zabraknie kilku ciekawostek, skojarzeń lub faktów przytoczonych przez Pawła!

Gorąco zapraszamy wszystkich do udziału w zabawie. Opowiedzcie o miastach, do których zawitamy już jesienią 2017 roku! Dajcie się poznać 🙂

Zaczynamy od CZĘSTOCHOWY (tu komentuj!)

#PawełDomagałaTOUR2 – start we wrześniu!

Zdjęcie użytkownika Paweł Domagała.

Po ogromnym sukcesie wiosennej trasy koncertowej, na którą bilety wyprzedały się na długo przed pierwszym koncertem, Paweł Domagała przygotował dla fanów jesienną, znacznie dłuższą serię koncertów.  #PawelDomagalaTOUR2 wystartuje dokładnie 16 września 2017 r. koncertem w Żyrardowie. 

Lista miast, obejmująca ponad 20 pozycji, zawiera zarówno największe ośrodki, gdzie wielu fanom nie udało się dostać na wiosenny koncert, jak również mniejsze miasta, skąd spływały zaproszenia od licznych odbiorców, którzy chcieliby usłyszeć album na żywo.

Debiutancki album Pawła Domagały “Opowiem Ci o mnie”, który ukazał się w październiku 2016, spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności i zyskał już status Złotej Płyty 📀 . Jesienna trasa będzie zatem okazją do celebrowania rocznicy debiutu wokalisty, który na to wydarzenie postanowił przygotować specjalne – winylowe wydanie albumu.

baner