Paweł Domagała w programie „Jazdy Gwiazdy” ESKA TV

Paweł Domagała w programie „Jazdy Gwiazdy” ESKA TV

Paweł Domagała był gościem programu „Jazdy Gwiazdy” stacji Eska TV.

 

Czy Ty byłbyś w stanie zaśpiewać coś cudzego zupełnie, taki utwór komercyjny?
Rzeczywiście bardzo mi trudno śpiewać nie swoje rzeczy, to prawda, ale nie mówię, że nie, bo jakby ktoś napisał jakiś tekst, który by mnie totalnie poruszył, zainspirował do czegoś, to na pewno, nie widzę przeciwwskazań.

Często masz odnośniki do świata hip-hopowego, czy Ty przypadkiem nie masz fascynacji rapem?
Jeżeli muzycznie, to mogę powiedzieć, że rzeczywiście słucham KęKę (mój dobry bardzo znajomy z Radomia i super człowiek), Taco Hemingway’a też słucham. W hip-hopie podoba mi się to, że oni jednak sobie świetnie radzą, każdy z nich ma swoją wytwórnię, sami to robią. I bardzo podoba mi się ten system, który oni mają – taki lojalnościowy.

Wydaje mi się, że jest najuczciwszy ze wszystkich możliwych. I tam jest bardzo prosta piłka – wiadomo, że jak hip-hopowiec wyda płytę, to on to robi za swoje w większości i wobec tego, jeżeli ludzie kupują jego płytę, to dają mu możliwość pracy dalej i on musi zrobić dobrą rzecz, bo nie ma podpisanej umowy. Ja też nie mam podpisanej umowy na 5 płyt, i czy zrobię to dzisiaj, czy za 4 lata i czy się do tego przyłożę, czy nie, to nie ma znaczenia. Także podoba mi się ten system takiej pewnej uczciwości wobec słuchaczy.

Posłuchaj nowego singla!

Kilka dni przed premierą krążka “1984” na kanale na YouTube pojawił się nowy singiel pt. “Wystarczę ja”, który w błyskawicznym tempie wskoczył na 1. miejsce Trendów na YouTube! Obecnie odsłuchano go już ponad 2 miliony razy.

Zamów nowy album – Paweł Domagała “1984”

Najnowsza płyta Pawła Domagały pt. “1984” – już w sprzedaży! Można ją kupić w salonach EMPIK w całej Polsce lub online tutaj. Na trackliście znalazło się 12 kawałków (Tytuły piosenek, które znajdują się na płycie „1984”) – w tym “Weź nie pytaj”, które podbiło listy przebojów w Polsce oraz wspomniane wyżej “Wystarczę ja”. Jak mówi sam Paweł: “To moja druga płyta. Podchodzę do niej jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa.”

Posłuchaj również:
🎶 Paweł Domagała – Wystarczę Ja
🎶 Paweł Domagała – Weź nie pytaj
🎶 Paweł Domagała – Jestem tego wart

 

baner