Płyta „Opowiem ci o mnie” ujrzała światło dzienne! Kup/zamów już teraz!

Płyta „Opowiem ci o mnie” ujrzała światło dzienne! Kup/zamów już teraz!

Po długim czasie oczekiwania – nareszcie się udało! Od piątku, 18.11.2016 dostępna jest już płyta „Opowiem ci o mnie” Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego. Album można kupić w każdym salonie Empik oraz na Empik.com (tutaj).

 

zamowplyte1

 

Najpierw dwa single, teraz cała płyta
„Opowiem ci o mnie” to debiutancki album Pawła Domagały, który zapowiadany był dwoma singlami. Pierwszy, pt. „Jestem tego wart” ukazał się wiosną 2016 roku. Kolejny zaś, „Gdybyś była”, kilka miesięcy później. Oba cieszą się dużą popularnością w serwisie YouTube – w sumie odsłuchano je prawie 4 miliony razy! Autorem tekstów i muzyki jest sam Paweł, zaś o brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki. Jest on również współautorem muzyki.

 

cover-plyta

 

Spełnione marzenie Pawła

Sam Paweł nie ukrywa – temu momentowi towarzyszy wiele emocji. Jest wzruszenie, szczęście… I ogromna radość, ze spełnionego w końcu marzenia. Nareszcie się udało.

 

Opowiem ci o mnie, czyli…
Na krążku znalazły się dobrze znane już utwory, takie jak „Gdybyś była”, „Jestem tego wart”, czy „Opowiem ci o mnie”, ale też kawałki, które słuchacze usłyszą po raz pierwszy – m.in. „Hiob”, „Zuza”, czy „Warszawa”. W sumie album składa się z dziesięciu piosenek. Niektóre z nich pojawiły się w serialu „Powiedz TAK!” Telewizji Polsat.

 

Spotkanie z Pawłem
Jeśli chcesz spotkać się z Pawłem, zamienić parę słów, zrobić zdjęcie, czy też podpisać płytę – będzie ku temu świetna okazja. Już 1 grudnia o godzinie 18:00 w EMPIKU (WARSZAWA, ul. Marszałkowska 116/122) odbędzie się spotkanie Pawła z fanami, na które wszyscy jesteście zaproszeni! 🙂

 

baner