„Opowiem Ci o mnie” – zamów płytę już dzisiaj!

„Opowiem Ci o mnie” – zamów płytę już dzisiaj!

Już w połowie listopada „Opowiem Ci o mnie” trafi na półki Empiku. Po długim czasie przygotowań – w końcu się udało. Płytę jednak można zamówić JUŻ TERAZ (TUTAJ). Zostanie ona wysłana na kilka dni przed premierą.

 

Na krążku znajdzie się dziesięć utworów. Będą to:

 

1. Zuza
2. Hiob
3. Gdybyś była
4. Nie zdejmuj rąk
5. Opowiem Ci o mnie
6. Szczęście
7. Jestem tego wart
8. Nie okalecz mnie
9. Warszawa
10. Tu i teraz

 

Album, według zapowiedzi, będzie bardzo intymny, osobisty, niepozbawiony jednak świeżych popowych melodii. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, jest on również współautorem muzyki. Oprócz miłości Paweł Domagała porusza również takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny.

 

Okładkę zaprojektowała Agata Wiercigroch, autorką zdjęć jest Natalia Zakrocka.

Wiosną bieżącego roku odbyła się premiera singla i teledysku „Jestem tego wart”  zapowiadającego album. Na chwilę obecną odsłuchano go już ponad 2,5 miliona razy w serwisie YouTube! Próbkę wokalnych umiejętności Pawła można było usłyszeć w serialu Telewizji Polsat „Powiedz TAK!”, który cieszył się dużą popularnością wśród widzów.

 

Premiera płyty czeka nas w listopadzie, ale już teraz można ją zamówić – do czego gorąco zaprasza sam Paweł:

Gdyby ktoś z Was miał ochotę i możliwość to bardzo proszę – zamawiajcie, udostępnijcie i namawiajcie znajomych 🙂 Proszę o to, bo to dość ważne w kontekście dalszej dystrybucji. W zamian, myślę że dałem bardzo osobistą, szczerą płytę 🙂 Na ile starczyło mi talentu…

Dziękuje wszystkim bardzo, bardzo…. Opowiem Wam o mnie…”

Paweł

 

ordred-now

 

 

baner