Wydaliśmy nasz drugi album!

„1984” to moja druga płyta. Podchodzę do niej jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa.

Ten temat „chodził za mną” od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą, jaką chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy się dzisiaj spotkali? Czy w ogóle bym siebie poznał? Czy dokonałbym dzisiaj takich wyborów, jakich dokonałem kiedyś? A co jeśli nie? No i generalnie same takie pytania :) Pewnie typowy kryzys 35 latka :) Wszystko to w różnych kontekstach.

Materiał mamy już cały gotowy :) Producentem muzycznym i współtwórcą, oczywiście będzie Łukasz Borowiecki, bo kto inny. Dla mnie to naprawdę poruszający temat - osobiste historie, przemyślenia…

Dużo mi to dało i mam nadzieję, że przynajmniej dla części z Was będzie to równie ważne i inspirujące. Dziękuję Wam bardzo i miłego słuchania.

Czy jesteście gotowi na tę przygodę? Album możecie zamówić już teraz!

Paweł, do zobaczenia gdzieś w Polsce :)

Wokalista & aktor Paweł Domagała

Aktor filmowy, teatralny oraz wokalista. Obie pasje, aktorstwo i muzykę, traktuje równorzędnie - od zawsze były dla niego ważne.

Na dużym ekranie ostatnim czasem można było go zobaczyć m.in. w “Eksterminatorze”, “Wkręconych” czy w “Planecie Singli”. Na małym ekranie z kolei podbija serca widzów serialu “O mnie się nie martw”.

W listopadzie 2017 roku wraz z Łukaszem Borowieckim wydał debiutancki album “Opowiem Ci o mnie”, który po kilku miesiącach od premiery pokrył się złotem! Na koncie mają już blisko 50 koncertów. Po sukcesie pierwszego krążka - czas na drugi.

Choć jego oficjalna premiera odbędzie się 16 listopada 2018 roku - pre-order można zamówić już dziś. Tylko teraz zamówisz “1984” w limitowanych pakietach.

Zamów

FAQ, czyli najczęstszepytania

  • Czy płyty są z autografami? Nie - aktualnie trwa regularna sprzedaż i płyty są bez autografów :-)
  • Czy mogę kupić płytę w sklepie? Tak, płyta od 16 listopada jest dostępna w salonach EMPIK.

Masz jeszcze jakieś pytania?Skontaktujmy się!

Dziękujemy! Do usłyszenia na płycie! :-)

Zamów płytę już teraz!