Podsumowanie roku 2017!

Podsumowanie roku 2017!

Końcówka roku to czas refleksji i rozliczeń tego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich miesięcy. Zapraszamy na skrótowe podsumowanie roku 2017!

STYCZEŃ

🔸 Na początku roku ogłoszono listę zwycięzców Złotych Globów 2017. Wśród laureatów pojawił się Zwierzogród (reż. Byron Howard, Rich Moore) – okazał się bezkonkurencyjny w kategorii „najlepszy film animowany”. W polskiej wersji językowej głosu Nickowi Bajerowi, jednemu z głównych bohaterów animacji, udzielał sam Paweł Domagała. 
🔸 Pod koniec stycznia wyemitowano 241 odcinek internetowego talk-show 20m2, którego gościem był Paweł.

LUTY

🔸 Luty 2017 przejdzie do historii pod znakiem debiutu na scenie! 14 lutego w warszawskim Teatrze KWADRAT odbył się pierwszy koncert Pawła w ramach trasy #PawelDomagalaTOUR, która promowała album „Opowiem Ci o mnie”. Wszystkie miejsca na widowni były zajęte! Kolejne przystanki na trasie to m.in. Toruń, Poznań, Chorzów, Chełm, Radom, Gdańsk, Łódź.
🔸 Koniec lutego to rzecz jasna gala rozdania Oscarów, na której statuetka powędrowała do Zwierzogrodu!

MARZEC

🔸 1 marca oficjalnie ogłosiliśmy (czytaj więcej), iż album „Opowiem Ci o mnie” uzyskał status złotej płyty – czyli sprzedaliśmy 15 000 egzemplarzy!
🔸 Jak wiosna to oczywiście powrót „O mnie się nie martw” na mały ekran. To już szósta seria przygód Igi Małeckiej, Marcina Kaszuby i Krzysztofa Małeckiego.
🔸 Po krótkiej przerwie – powrót do koncertowania. Dzień kobiet w krakowskim Teatrze Variete i koncert przy pełnej publiczności. Po tym koncercie miało miejsce uroczyste wręczenie złotej płyty!

KWIECIEŃ

🔸 1 kwietnia koncertem w Lublinie zakończyliśmy wiosenną część trasy #PawelDomagalaTOUR. Kilka tygodni później ogłoszone zostały dodatkowe, wakacyjne koncerty – w Sopocie, Wrocławiu, Katowicach.
🔸 W tym miesiącu Paweł zdołał spełnić swoje ogromne marzenie – wraz z żoną udał się w podróż do Stanów Zjednoczonych! Nie brakło kameralnego „koncertu” w samym… Central Parku!

MAJ

🔸 Tegoroczną majówkę zaczęliśmy od koncertu we Wrocławiu. W połowie miesiąca ogłosiliśmy I część drugiej trasy! Na liście pojawiło się 15 miast.

CZERWIEC

🔸 7 czerwca ujawniliśmy pozostałych 8 miast, które znalazły się na jesiennej trasie koncertowej.
🔸 22 czerwca zagraliśmy koncert w Katowicach. Dwa dni później – w Zielonej Górze. Czerwiec zamknęliśmy na scenie w Mińsku Mazowieckim.

LIPIEC

🔸 Lipiec, czyli lato i wakacje! 2 dnia tego miesiąca odbył się koncert w Sopocie.

SIERPIEŃ

🔸 12 sierpnia odwiedziliśmy Władysławowo. 26 sierpnia mieliśmy okazję zagrać podczas Męskiego Grania w Żywcu!

WRZESIEŃ

🔸 Początek września = powrót Krzysztofa Małeckiego i spółki, czyli 7. seria „O mnie się nie martw”!
fot. TVP

PAŹDZIERNIK

🔸 8 października zainaugurowaliśmy #PawelDomagalaTOUR2! Wszystko zaczęło się od koncertu w Lublinie. Potem odwiedziliśmy Rzeszów, Kutno, Sosnowiec, Tczew, Szczecin, Koszalin.
🔸 W połowie miesiąca Paweł wziął udział w Festialu Czubaszek.
fot. Nice Stuff Studio

LISTOPAD

🔸 Kontynuujemy trasę, w ramach której koncertujemy m.in. w Kielcach, Wrocławiu, Krakowie, Wejherowie, Łodzi, Białymstoku, Gdańsku, Toruniu, Częstochowie. Podczas listopadowych koncertów zaczęliśmy sprzedaż pamiątkowych koszulek!
🔸 Końcówka listopada – święta coraz bliżej… Idealna okazja, by ogłosić start preorderu świątecznej edycji płyty „Opowiem Ci o mnie”, o której pisaliśmy tutaj.

GRUDZIEŃ

🔸 Grudzień zaczynamy od wizyty w Poznaniu, Opolu, Tarnowskich Górach i Chorzowie, a także od premiery świątecznego wydania albumu „Opowiem Ci o mnie”, który był rozszerzony o trzy dodatkowe utwory!
🔸 Tego miesiąca odbyła się także premiera studyjnej wersji kolędy „25 grudnia”.
🔸Kilka dni później trafiła do poczekalni Listy Przebojów Trójki (głosuj tutaj)! 
🔸 20 grudnia wszyscy zapamiętamy na długo. Tego dnia w Teatrze Roma miał miejsce finał jesiennej części trasy #PawelDomagalaTOUR2! W koncercie udział wzięli goście specjalni – Monika Borzym, Piotr Rogucki, Kękę, Daniel Moszczyński. Koncert transmitowany był na żywo na kanale Pawła na YouTubie.
 fot. Sylwia Godowska
Rok 2017 upłynął przede wszystkim pod znakiem MUZYKI – liczne koncerty, premiery nowych kawałków, nowego wydania płyty. Mamy nadzieję, że 2018 będzie równie udany. A może lepszy? Tego sobie i Państwu z całego serca życzymy!
baner