Ponad 3 miliony „Jestem tego wart” i ponad pół miliona „Gdybyś była”!

Ponad 3 miliony „Jestem tego wart” i ponad pół miliona „Gdybyś była”!

Wiosną 2016 roku miała miejsce premiera pierwszego singla (wraz z teledyskiem) Pawła Domagały – „Jestem tego wart”. W klipie pojawili się znani aktorzy tacy jak Agata Kulesza, Katarzyna Maciąg, Zuza Grabowska czy Krzysztof Stelmaszyk. Utwór ten był jak dotąd odtwarzany w serwisie YouTube ponad 3 miliony razy! 

 


zamowplyte1

 

Kilka miesięcy później światło dzienne ujrzała druga piosenka – „Gdybyś była”, którą po raz pierwszy można było usłyszeć w serialu „Powiedz TAK!”. Utwór w sieci pojawił się niespełna miesiąc temu, a już doczekał się ponad połowy miliona wyświetleń!

 

 

„Opowiem Ci o mnie”, to pierwszy album Pawła Domagały. Na krążku znalazły się utwory, które słuchacze usłyszą po raz pierwszy – m.in. „Hiob”, „Zuza”, czy „Warszawa”. W sumie płyta składa się z dziesięciu piosenek. Niektóre z nich pojawiły się w serialu „Powiedz TAK!” Telewizji Polsat.

 

Spotkanie z Pawłem
Jeśli chcesz spotkać się z Pawłem, zamienić parę słów, zrobić zdjęcie, czy też podpisać płytę – będzie ku temu świetna okazja. Już 1 grudnia o godzinie 18:00 w EMPIKU JUNIOR (WARSZAWA, ul. Marszałkowska 116/122) odbędzie się spotkanie z fanami, na które wszyscy jesteście zaproszeni! 🙂

baner