Przedsprzedaż płyty rok przed premierą – po co i dlaczego?

Przedsprzedaż płyty rok przed premierą – po co i dlaczego?

Dlaczego przedsprzedaż albumu „Wracaj” rozpoczęła się rok przed premierą płyty? Tłumaczy sam Paweł Domagała!

Pytacie dlaczego rok przed premierą płyty rozpoczęliśmy przedsprzedaż albumu „Wracaj”. Już wyjaśniam.

Preorder ma dla nas duże znaczenie. Traktujemy go jako Waszą pomoc przy tworzeniu „Wracaj”, ale i Wasz udział, kredyt zaufania. A potrzebujemy waszego wsparcia, bo z Łukaszem Borowieckim płytę wydajemy sami.

Nie stoi za nami duża wytwórnia, która opłaci wynajęcie studia, czas pracy muzyków, koszty przygotowania, nagrania i wyprodukowania płyty, teledysków i reklam. Nie stoją za nami duże pieniądze, mamy za to pełną wolność twórczą. Dlatego tę płytę robimy bez oglądania się na mody i algorytmy. Stworzymy ją tak jak chcemy i potrafimy najlepiej. Bez kompromisów artystycznych.

fot. Sylwia Godowska

Nie usłyszycie też w naszych piosenkach nazw produktów i firm. Nie chcemy łączyć naszej muzyki z reklamami, nawet jeśli sfinansowalibyśmy dzięki temu całą płytę. Nie będziemy przemycać przekazów marketingowych, bo nie po to robimy muzykę. Robimy ją dla Was i samych siebie. Na Wasze zaufanie odpowiadamy szczerością.

Za Wasze wsparcie odwdzięczymy się akustyczną sesją live piosenek na płycie i filmem dokumentalnym. Tego na oficjalnej płycie po premierze nie będzie!

Mamy nadzieję, że po przesłuchaniu płyty uznacie, że Wasza inwestycja w preorder opłaciła się, i że „Wracaj”da wam radość, wzruszenia, przyjemność. Jeśli chcesz nas wesprzeć – zamów preorder tutaj!

baner