Paweł Domagała wraca na scenę!

Paweł Domagała wraca na scenę!

Paweł Domagała wraca na scenę! Niespełna rok temu na półkach Empiku pojawiła się debiutancka płyta Pawła – „Opowiem Ci o mnie” (do kupienia także tutaj). Kilka miesięcy później muzyk wraz z zespołem wyruszył w pierwszą trasę koncertową. Zainteresowanie nią było ogromne – w przypadku większości miast bilety wyprzedały się w błyskawicznym tempie.

Koncert w Krakowie, który odbył się 8 marca, został zwieńczony wyjątkowym momentem. Po ostatniej posience Paweł Domagała odberał wyróżnienie w postaci… złotej płyty! Oznaczało to, że liczba sprzedanych sztuk albumu „Opowiem Ci o mnie” przekroczyła 15.000!

Paweł Domagała ze złotą płytą po koncercie

Po sukcesach z końca 2016 i początku 2017 roku przyszedł czas na drugą, jeszcze dłuższą serię koncertów. Tym razem na liście miast, które odwiedzimy, znalazło się ponad 20 miejsc. W dniu rozpoczęcia trasy #PawelDomagalaTOUR2 wiemy już, że na koncerty w Kutnie, Tczewie i Wejherowie wejściówki wyprzedane są w 100%. W pozostałych miastach ciągle ich ubywa.

Bilety na nadchodzące koncerty wciąż do kupienia:

– 09.10 – Lublin (bilety)
– 10.10 – Rzeszów (bilety)
– 13.10 – Kutno (wyprzedane)
– 15.10 – Sosnowiec (bilety)
– 20.10 – Tczew (bilety)
– 29.10 – Szczecin (bilety)
– 30.10 – Koszalin (bilety)
– 02.11 – Kielce (bilety)
– 03.11 – Wrocław (bilety)
– 07.11 – Kraków (bilety)
– 10.11 – Wejherowo (wyprzedane)
– 13.11 – Łódź (bilety)
– 18.11 – Białystok (bilety)
– 21.11 – Gdańsk (bilety)
– 22.11 – Toruń (bilety)
– 26.11 – Cieszyn (bilety)
– 27.11 – Częstochowa (bilety)
– 01.12 – Poznań (bilety)
– 02.12 – Opole (bilety)
– 03.12 – Tarnowskie Góry (bilety)
– 04.12 – Chorzów (bilety)
– 20.12 – Warszawa (bilety)

Informujemy także, że przed koncertem lub po jego zakończeniu istnieje możliwość kupienia płyty Pawła, na której później mogą pojawić się autografy :).

Tuż po koncertach przewidujemy także czas na spotkanie z Wami – będzie to idealna okazja, by przybić piątkę, zdobyć pamiątkowy autograf czy zrobić wspólne zdjęcie.

Zachęcamy do aktywności w mediach społecznościowych:

– #PawelDomagalaTOUR2 – oficjalny hashtag drugiej trasy koncertowej. Nie zapomnijcie dodać go w opisie pod zdjęciami, filmikami, postami na swoich kontach. Chcemy Was odnaleźć 🙂
– Oprócz zdjęć liczymy także na Wasze relacje tekstowe – wrażenia, odczucia. Wszystko, czym chcecie podzielić się z nami i innymi.
– Możecie również oznaczać oficjalne kanały Pawła (Instagram: @paweldomagala, Twitter: @DomagalaPawel).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na fanpage’u.

Paweł Domagała z zespołem na koncercie

Jako cała ekipa Pawła Domagały, wyrażamy niepohamowaną radość i ogromną ekscytację w związku z powrotem do koncertowania! Nie pozostaje nam nic innego, jak w imieniu osób pracujących przy organizacji koncertów gorąco zachęcić wszystkich tych, którzy jeszcze się wahają – by jednak zdecydowali się przyjść i posłuchać! A tym, którzy tak jak my, odliczają już do pierwszych dźwięków – do zobaczenia na trasie! 🍾

baner