Festiwalowy rozkład jazdy – zobacz, gdzie zagramy!

Festiwalowy rozkład jazdy – zobacz, gdzie zagramy!

Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu wszystkie festiwale, na których pojawi się Paweł Domagała z zespołem! Gdy tylko pojawią się nowe, od razu zrobimy aktualizację.

 

📅 25 maja 2019 | Polsat SuperHit Festiwal

🗺 Opera Leśna

Podczas tegorocznej edycji Polsat SuperHit Festiwal na scenie zobaczymy m.in. Pawła Domagałę! Koncert Pawła zaplanowany jest na dzień 2festiwalu, czyli sobotę 25 maja 2019. Transmisja w telewizji Polsat.

 

📅 26 maja 2019 | Juwenalia Krakoskie

🗺 Klub Studencki Żaczek

Paweł Domagała zaśpiewa w finałowym koncercie Krako(w)skich Juwenaliów 2019! Koncert juwenaliowy odbędzie się 26 maja na scenie Klubu Studenckiego Żaczek (Al. 3 Maja 5). Bilety już wyprzedane!

 

📅 8 czerwca 2019 | Dolina Charlotty

🗺  Dolina Charlotty Resort & Spa

Festiwal w Dolinie Charlotty – także z Pawłem na scenie!

 

📅 14-15 czerwca 2019 | Festiwal Co Jest Grane 24

🗺 Zamek Ujazdowski 

Paweł Domagała jako jeden z pierwszych wykonawców został zaproszony do wystąpienia na miejskim Festiwalu Co Jest Grane 24. Czytaj więcej…

 

📅 15-17 sierpnia 2019 | Olsztyn Green Festival

🗺  Jezioro Ukiel w Olsztynie.

Po koncercie w Zamku Ujazdowskim, Paweł z zespołem przeniesie się do Olsztyna gdzie weźmie udział w 6. edycji Olsztyn Green Festival. Po raz pierwszy aż trzy dni wspaniałej zabawy! Festiwal odbędzie się w dniach 15-17 sierpnia 2019 na plaży miejskiej w Olsztynie w malowniczej scenerii jeziora Ukiel. Wystąpią: Krzysztof Zalewski, Paweł Domagała, PRO8L3M, Mery Spolsky, The Dumplings Daria Zawiałow, Mela Koteluk, Voo Voo oraz Tęskno

Czytaj więcej…

 

📅 23-24 sierpnia 2019 | Fest Festival 2019

🗺  Park Śląski (Chorzów)

Mnóstwo artystów – w tym Paweł Domagała!

 

📅 30-31 sierpnia 2019 | Festival Garaże 2019

🗺  Szczecin

Festiwal „Garaże” jest wydarzeniem promującym młodych wykonawców muzycznych, ukazującym najwartościowsze zjawiska i trendy w polskiej kulturze muzycznej. Idea samego festiwalu oprócz roli popularyzatorskiej i kreowaniu nowych oryginalnych środków ekspresji artystycznej uzdolnionych debiutantów ma dotrzeć i łączyć swym przekazem szerokie oraz zróżnicowane wiekowo grono odbiorców.

baner