Spotkanie z Pawłem Domagałą w EMPIKU tuż przed premierą płyty!

Spotkanie z Pawłem Domagałą w EMPIKU tuż przed premierą płyty!

W przeddzień premiery nowej płyty Pawła Domagały „1984” zapraszamy na spotkanie w Empiku!

Już w czwartek (15 listopada) o godzinie 18:00 w jednym z warszawskich Empików (Arkadia, ul. Jana Pawła II 82) odbędzie się przedpremierowe spotkanie z Pawłem! Tego wieczoru zaprezentuje i opowie o swojej drugiej płycie „1984”, która na sklepowe półki trafi dzień później.

Album jest podsumowaniem pierwszej rundy meczu: Paweł Domagała kontra świat. To płyta bardzo osobista, znajdziecie tu dużo autorefleksji i powrotów do dzieciństwa. Czy jestem takim człowiekiem, jakim chciałem być? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy spotkali się dzisiaj? Mam nadzieję, że pytania z „1984” będą inspirujące również dla Was. Współtwórcą albumu jest Łukasz Borowiecki.

Będzie grane!

W czwartkowy wieczór nie zabraknie także występu muzycznego. Podobne spotkanie odbyło się rok temu, przy okazji promocji debiutanckiego krążka „Opowiem Ci o mnie”.

Idealna okazja, by kupić nową płytę!

Na spotkanie w Empiku warto przyjść z jeszcze jednego powodu – już wtedy, dla jego uczestników, rozpocznie się sprzedaż albumu „1984! Totalna przedpremiera dla tych, którzy nie zdążyli dokonać zakupu przed 1 listopada. Jeśli czas pozwoli – będzie okazja, by od razu dostać autograf! 🙂

Zapraszamy i do zobaczenia!

baner