„Opowiem Ci o mnie” – świąteczna reedycja albumu!

„Opowiem Ci o mnie” – świąteczna reedycja albumu!

✒  Tekst jest autorskim wpisem Pawła!

Kochani! To, co wydarzyło się przez ostatni rok wokół płyty „Opowiem Ci O Mnie”, to jakaś magia. Nie jestem w stanie opisać, jak jestem wdzięczny wszystkim, którzy kupili płytę, czy przychodzą na koncerty. A to co dzieje się na samych koncertach, jest wprost nie do opisania.

Wiem, jak trudno sprzedawać koncerty w Polsce. Nam, po niecałym roku, udaje się grać biletowane koncerty w największych salach. To jest jakiś cud! Nie wydarzyłby się on bez ludzi – bez Was, słuchaczy – po prostu. 🙂 Postanowiliśmy więc wydać wersję świąteczną płyty z trzema niespodziankami. Robimy to z myślą o wszystkich, dzięki którym jesteśmy na rynku muzycznym, ale i dla tych tych, którzy nie chcą czekać do listopada 2018 na nową płytę.

Tak będzie wyglądała okładka wersji świątecznej!

Projekt: świąteczna reedycja!

Świąteczna reedycja albumu „Opowiem Ci o mnie”, oprócz 10 utworów, które pojawiły się na pierwszym wydaniu płyty, zawiera trzy dodatkowe nagrania:

#opowiemciomnietour – to temat muzyczny z naszej trasy. Chcieliśmy, żeby wszyscy ci, którzy nie mogli i nie mogą być na koncertach, poczuli tę niespotykaną atmosferę. Cała trasa jest trochę trasą „dziękczynną.” 🙂 Mam nadzieję, że ta koncertowa wersja, która kryje się pod tytułem „#opowiemciomnietour”,  pozwoli słuchaczom poczuć się jak na sali koncertowej. 🙂

„25 grudnia” – to moja autorska kolęda. Bardzo chciałem, żeby nalazła się na płycie od razu, ale jakoś tak głupio było wciskać kolędę na debiutancki krążek. 🙂 A dla mnie jest to bardzo ważna piosenka, jedna z ważniejszych. Zależało mi na tym, by została wydana.

„Tu i teraz” z pokoju Łukasza. Nie robilibyśmy tego wszystkiego – ja nie kombinowałbym, jak połączyć plany filmowe z koncertowaniem, graniem – gdyby nie sprawiało mi to tak ogromnej radości. Naprawdę, jestem szczęśliwy, kiedy mogę grać! 🙂 Cały czas się tym bawimy i to jest piękne. „Tu i teraz” to właśnie taka nasza muzyczna zabawa i zarazem zupełnie nowa wersja utworu, który zapewne słyszeliście już nieraz. 

PS UWAGA! Więcej info na temat premiery, dystrybucji świątecznej wersji albumu podamy już niebawem!

baner