To będzie tydzień z Pawłem Domagałą i nową płytą „1984”!

To będzie tydzień z Pawłem Domagałą i nową płytą „1984”!

Przed nami prawdopodobnie najważniejszy w dotychczasowej działalności muzycznej tydzień Pawła Domagały. Zobaczcie, co się będzie działo.

PONIEDZIAŁEK
Prawdziwa rozgrzewka, ostatnie przygotowania!

WTOREK
O godzinie 18:00 na oficjalnej grupie Pawła Domagały „Za Kulisami” udostępnimy po raz pierwszy link do nowego singla i teledysku „Wystarczę ja”. O godzinie 20:00 rozpocznie się live session w RMF FM, podczas którego usłyszycie przedpremierowy koncert Pawła!

Jeśli chcesz usłyszeć koncert na miejscu – w Warszawie – weź udział w akcji i wygraj specjalną wejściówkę! Szczegóły znajdziesz tutaj!

Jeśli jeszcze nie kliknąłeś „dzwonka” na kanale Pawła – nadrób to teraz, a otrzymasz powiadomienie, kiedy „Wystarczę ja” pojawi się na kanale!

ŚRODA
Ostatnie szlify, ostatnie próby przed otwarciem trasy koncertowej „1984 TOUR”! To także świetna okazja by słuchać i dzielić się nowym kawałkiem „Wystarczę ja”.

CZWARTEK
O godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie z Pawłem w warszawskim EMPIKU (Arkadia, Aleja Jana Pawła II 82) – nie zabraknie części muzycznej! Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich! Tego wieczoru będzie można już kupić krążek „1984”!

PIĄTEK
Wielki dzień, kulminacja! W piątek na sklepowe półki trafi nowa płyta „1984”! Będzie ją można odsłuchać także w serwisie Spotify.

Tego dnia odbędzie się również pierwszy koncert w ramach trasy „1984 TOUR” w warszawskim Teatrze Palladium!

SOBOTA
Koncertowania ciąg dalszy! Tym razem ze stolicy przeniesiemy się do Radomia – rodzinnego miasta Pawła Domagały i Łukasza Borowieckiego, gdzie zagramy drugi kocert.

NIEDZIELA
Po Warszawie i Radomiu – czas na Kraków! Koncertem w Mieście Kraka zakończymy ten wyjątkowy tydzień i pierwszy koncertowy weekend.

Bądźcie z nami!

baner