„Weź nie pytaj” najczęściej granym utworem w Polsce!

„Weź nie pytaj” najczęściej granym utworem w Polsce!

Piosenka „Weź nie pytaj” była w minionym tygodniu najczęściej granym utworem w Polsce! Tak wynika z najnowszych danych opublikowanych przez Związek Producentów Audio-Video.

Kiedy po ostatnich sukcesach na wielu listach przebojów największych stacji radiowych oraz ogromnej liczbie wyświetleń teledysku na YouTubie (już prawie 50 milionów!) wydawało się, że lepiej być może – wtem okazało się, że jednak może. W najnowszym zestawieniu AirPlays opublikowanym przez ZPAV na czele figuruje najnowszy singiel Domagały pt. „Weź nie pytaj”. Kawałek swoją premierę miał 16 czerwca 2018 r. i od tamtego czasu podbija polskie stacje radiowe oraz (mamy nadzieję!) serca słuchaczy. Tak przynajmniej mówią liczby!

AirPlays – co to takiego?

Listy Airplays to tworzone w cyklu tygodniowym zestawienia najczęściej odtwarzanych utworów na antenach radiowych i telewizyjnych. Jak możemy przeczytać na bestsellery.zpav.pl: „Od dnia 12 czerwca 2017 roku zestawienia airplay są przygotowywane przez firmę MicroBe Sp. z o.o. na mocy umowy zawartej ze Związkiem Producentów Audio Video na monitorowanie nagrań muzycznych w stacjach radiowych i telewizyjnych.” Lista stacji monitorowanych przez MicroBe liczy 74 rozgłośnie radiowe oraz 11 stacji telewizyjnych.

Nie tak dawno temu informowaliśmy, że w połowie września utwór Pawła Domagały był jednym z najczęściej granych w Polsce (wówczas zajmował 3. miejsce).

Kolejny singiel w przeddzień premiery płyty!

Połowa listopada będzie niezwykle gorąca i obfita w premiery! Już w czwartek , 15 listopada 2018 roku, ukaże się kolejny singiel wraz z teledyskiem. Dzień później, w piątek – odbędzie się oficjalna premiera najnowszego krążka pt. „1984”! Tego samego dnia, w Warszawie, wystartuje trasa koncertowa „1984 TOUR”, która zapoczątkuje tournee po ponad 40 miastach w Polsce (i nie tylko!). Bilety na pierwszą, jesienną część trasy, już dawno są wyprzedane. W ubiegłym tygodniu ruszyła sprzedaż na 2. część trasy. Liczy co prawda 30 miast, ale już w niektórych z nich biletów nie ma! Zatem jeśli ktoś w najbliższym czasie chciałby usłyszeć Pawła Domagałę na żywo – radzimy się pospieszyć 🙂

Ostatnia szansa na płytę z autografem i dodatkową piosenką

Zbliża się koniec okresu przedsprzedaży płyty. Pamiętajcie, zaczniemy ją wysyłać dopiero na początku listopada. Decyduje kolejność zamówień, więc… 🙂

💿 Album “1984” zamówiony teraz, w przedsprzedaży, zostanie do Was wysłany jeszcze przed premierą.
💿 Każdy album (zamówiony przez Mystic.pl) będzie z autografem Pawła!
💿 Na płycie znajdzie się DODATKOWA PIOSENKA, której później, w sprzedaży po premierze, już nie będzie
💿 W trzech płytach ukryliśmy “złote bilety” – upoważniają one do wejścia na WSZYSTKIE koncerty Pawła – dożywotnio!
💿 Trzy krążki okażą się ZŁOTYMI KRĄŻKAMI – ich zdobywcy otrzymają dotychczasowe oraz przyszłe wydania wszystkich płyt Pawła.

 

baner