„Weź nie pytaj” na szczycie POPlisty RMF!

„Weź nie pytaj” na szczycie POPlisty RMF!

Stało się! W zeszłym tygodniu propozycje do notowania, a we wtorek 14 sierpnia – pierwsze miejsce POPLISTY radia RMF FM!

„Weź nie pytaj” nadal cieszy się dużym zainteresowaniem słuchaczy i dociera jeszcze dalej. Wszystko zaczęło się od Listy Przebojów Trójki Programu Trzeciego Polskiego Radia, gdzie piosenka zanotowała w jednym tygodniu nawet drugie miejsce! Z czasem utwór zaczął pojawiać się w innych rozgłośniach oraz na ich listach przebojów.

W minionym tygodniu po raz pierwszy mogliśmy ją usłyszeć w największej stacji radiowej w Polsce – w radiu RMF FM. Przez chwilę „Weź nie pytaj” znajdowało się w „Propozycjach” POPLISTY. Kilka dni później jednak wskoczyło do głównego notowania i z dnia na dzień pięło się do góry. We wtorek stało się coś niebywałego – najnowszy singiel Pawła Domagały zajął pierwsze miejsce!

To dla nas ogromne wyróżnienie, ale także ogromna motywacja do dalszej pracy nad kolejnymi materiałami. Cieszymy się, że twórczość Pawła dociera jeszcze dalej i cieszy się zainteresowaniem!

Głosujemy dalej!

Na POPLIŚCIE można głosować tutaj. Wystarczy kliknąć łapkę w górę, podać swój numer telefonu oraz krótkie uzasadnienie.

Na piosenkę można oddać głos także na Liście Przebojów 3 – tutaj.

 

baner