Paweł Domagała – „Wystarczę ja” – zobacz MAKING OF [VIDEO]

Paweł Domagała – „Wystarczę ja” – zobacz MAKING OF [VIDEO]

Teledyski do utworów Pawła Domagały zawsze różnią się od siebie i często zaskakują odbiorców. Podobnie było i tym razem. Zobaczcie making of clipu do „Wystarczę ja”.

Która scena była najtrudniejsza do nagrania? Zobacz jak powstawał film z perspektywy iluzjonisty występującego w teledysku! Dowiedz się, który moment jest jego ulubionym.

Kilka dni przed premierą krążka “1984” na kanale na YouTube pojawił się nowy singiel pt. “Wystarczę ja”, który w błyskawicznym tempie wskoczył na 1. miejsce Trendów na YouTube! Obecnie odsłuchano go już prawie 3 miliony razy.

Kim jest iluzjonista z „Wystarczę ja”?

Główną postać w ostatnim teledysku Pawła Domagały gra Roman Słomka aka SIANO – iluzjonista pochodzący z Krakowa. W programie “Mam Talent” zaczarował nie tylko publiczność, ale i jury, dochodząc do półfinału X edycji. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Iluzją zajmuje się od 10 lat. Jego pasją jest również breakdance. Do swoich pokazów wplata nie tylko taniec, ale także techniki aktorskie i śpiew. Przenosząc sztukę iluzji na zupełnie inny level. Kieruje się myślą, że “nie ma rzeczy niemożliwych, po prostu niektóre wymagają więcej pracy”.

Na temat Romana Słomki przeczytasz więcej tutaj.

Zamów nowy album – Paweł Domagała “1984”

Najnowsza płyta Pawła Domagały pt. “1984” – już w sprzedaży! Można ją kupić w salonach EMPIK w całej Polsce lub online tutaj. Na trackliście znalazło się 12 kawałków – w tym “Weź nie pytaj”, które podbiło listy przebojów w Polsce oraz wspomniane wyżej “Wystarczę ja”. Jak mówi sam Paweł: “To moja druga płyta. Podchodzę do niej jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa.”

baner