ZOBACZ TRAILER FILMU „ZA DUŻY NA BAJKI 2”

ZOBACZ TRAILER FILMU „ZA DUŻY NA BAJKI 2”

Waldi i przyjaciele ruszają w podróż, by odnaleźć tatę. Czy misja się powiedzie, dowiecie się już 15 marca, gdy „Za duży na bajki 2” trafi do kin. W obsadzie utalentowane młodzieżowe trio: Maciej Karaś, Amelia Fijałkowska i Patryk Siemek. Na ekranie towarzyszą im: Karolina Gruszka, Dorota Kolak, Paweł Domagała, Michał Żurawski oraz Grzegorz Małecki.

ZOBACZ TRAILER:

– To film rodzinny. Idealny pomysł na to, jak wspólnie spędzić czas, tak żeby było zabawnie, poruszająco i z sensem, i jeszcze, żeby było o czym porozmawiać po seansie – mówi Karolina Gruszka. Aktorka ponownie wcieliła się w postać Teresy, czyli mamy głównego bohatera. Jej partnera gra Paweł Domagała.

– Pierwsza część mi się bardzo podobała. Ciepły, pełen wdzięku i dobra film. Poza tym, to jeden z ulubionych filmów mojej córki, więc fajnie móc zaimponować własnemu dziecku – mówi Paweł – Już nigdy nie dam powiedzieć złego słowa na młodzież. Dużo się od nich nauczyłem, bardzo fajne, że są pewni siebie. Okazuje się, że może różnica pokoleń wcale nie jest taka znacząca. Mamy podobne marzenia, a inne środki wyrazu. Jestem bardzo zbudowany i zachwycony pracą z tymi młodymi ludźmi.

Do obsady dołączyli również Michał Żurawski i Grzegorz Małecki. Na ekranie nie zabraknie także ukochanej przez widzów szalonej ciotki Mariolki. W tej roli Dorota Kolak, aktorka podkreśla, że film warto zobaczyć również ze względu na plenery, w których powstawał: – Miejsca w Tatrach tak piękne, że zapiera dech w piersiach – zachęca.

„Za duży na bajki 2” to kontynuacja familijnego hitu, który przyciągnął tłumy do kin i święcił triumfy na VOD. Za reżyserię filmu, tak jak w przypadku pierwszej części, odpowiada Kristoffer Rus, za scenariusz Agnieszka Dąbrowska. Producentem jest Pokromski Studio, a
dystrybutorem firma NEXT FILM.

baner