Paweł Domagała z zespołem w trasie!

Paweł Domagała z zespołem w trasie!
A wszystko zaczęło się w warszawskim Teatrze KWADRAT, gdzie Paweł Domagała wraz z zespołem wystąpili 14 lutego. Dzień później zawitali do Torunia, a na końcu tygodnia – do Poznania. Kolejny na trasie był Chorzów. 22 lutego odbył się koncert w Chełmie, potem w Radomiu i Gdańsku.
zamowplyte1
Jak dotąd wszystkie koncerty cieszyły się 100% frekwencją. W każdym mieście publiczność z entuzjazmem reagowała na wykonania kolejnych utworów. Na końcu nie mogło zabraknąć bisu i odśpiewanych przez całą widownię piosenek Domagały, takich jak „Gdybyś była” czy „Szczęście”. W koncertowym repertuarze pojawiły się także niespodzianki – mowa tu o nieprezentowanych wcześniej utworach, które nie znalazły się na krążku i co za tym idzie – fani mogli usłyszeć je po raz pierwszy.  Po zakończeniu koncertów tłumy fanów ustawiały się w kolejce po autografy i pamiątkowe zdjęcia.
team
Na koncertach można również zaopatrzyć się w dodatkowe gadżety – są to czapki i kubki termiczne z logo Pawła. Czekają one zawsze na specjalnym stoisku przy wejściu na sale. Oczywiście na stoisku tym można także znaleźć płytę „Opowiem Ci o mnie”.

Ostatnie przystanki

Póki co czekają nas jeszcze 4 koncerty w ramach wiosennej trasy #PawelDomagalaTOUR – w środę 8.03 w Krakowie, 12.03 w Łodzi (bilety jeszcze dostępne tutaj), 16.03 we Wrocławiu i 1.04 w Lublinie. W związku z dużym zainteresowaniem wydarzeniem w Łodzi – Klub Wytwórnia wprowadził do sprzedaży dodatkową pulę biletów. Na koncerty w pozostałych miastach wejściówki już dawno się wyprzedały.
paweld

#PawelDomagalaTOUR z Twojej perspektywy

Gorąco zachęcamy do dzielenia się w mediach społecznościowych wrażeniami i zdjęciami z koncertów. Wystarczy opublikować je na Facebook, Instagramie lub Twitterze z hashtagiem #PawelDomagalaTOUR. Na pewno Was znajdziemy! 🙂 UWAGA! Przypominamy jednak, że umieszczanie pełnych nagrań utworów z koncertu jest zabronione. Prosimy, miejcie to na uwadze! 🙂

paweld2

Będzie kolejna trasa – gdzie mamy zagrać?

Dla tych, którzy nie zdążyli kupić biletów na pierwszą trasę – mamy dobrą wiadomość. Już niebawem ogłosimy więcej informacji na temat drugiej trasy koncertowej, nad którą właśnie pracujemy! Bardzo zależy nam na Waszej pomocy, dlatego jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście – zagłosujcie w tej ankiecie na Facebooku. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: gdzie powinniśmy się pojawić?

Członkowie ekipy koncertowej: Paweł Domagała, Łukasz Borowiecki, Krzysztof Łochowicz, Tomek”Serek” Krawczyk, Michał Bryndal, Robert Rasz, Piotr Wrombel
Minione koncerty: Warszawa (14.02), Toruń (15.02), Poznań (19.02), Chorzów (20.02), Chełm (22.02), Radom (25.02), Gdańsk (26.02)
Najbliższe koncerty: Kraków (8.03), Łódź (12.03), Wrocław (16.03), Lublin (1.04)
baner