Premiera „Serce nie sługa” za nami! [ZDJĘCIA]

Premiera „Serce nie sługa” za nami! [ZDJĘCIA]

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera nowego filmu pt. „Serce nie sługa”, w którym Paweł Domagała gra główną rolę!

“Serce nie sługa” jest filmem o miłości, ale nie jest klasyczną komedią romantyczną. Skala emocji i uczuć jest w nim nieporównywalnie większa – mówi reżyser Filip Zylber.

Sam Paweł twierdzi, że jest to komediodramat, z elementami melodramatu. “Serce nie sługa” kojarzy mu się z obyczajowymi filmami francuskimi, gdyż scenariusz jest nieoczywisty, a cały film bardzo wzruszający.

 

fot. Michał Kołyga

fot. Michał Kołyga

fot. Michał Kołyga

fot. Michał Kołyga

„Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę, nawet jeśli spędza się bardzo dużo czasu na randkowaniu. Daria i Filip – główni bohaterowie filmu znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi. Pewnego poranka, budząc się obok kolejnej, nowo poznanej dziewczyny, Filip poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej. Jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko. Czy można w życiu wszystko zaplanować? Czy miłość faktycznie potrafi przetrwać każdą burzę? A przede wszystkim – czy trwa wiecznie?

baner