Album “Opowiem Ci o mnie” powrócił na listę 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!

Album “Opowiem Ci o mnie” powrócił na listę 50 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce!

“Opowiem Ci o mnie” to debiutancki album Pawła Domagały. Premiera płyty odbyła się w listopadzie 2016 roku. W ubiegłym tygodniu pojawiła się ona w zestawieniu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce na miejscu 43. Aktualnie zajmuje 37 pozycję.

Na debiutanckiej płycie Pawła znalazło się 10 utworów – wśród nich “Jestem tego wart”, “Opowiem Ci o mnie” oraz “Gdybyś była”. Zaledwie tydzień po premierze album stał się jednym z bestsellerów i uplasował się na 4. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży Płyt w Polsce. Utwory pochodzące z płyty nadal cieszą się dużą popularnością w serwisie YouTube.

Opowiem Ci o mnie, czyli…

Album “Opowiem Ci o mnie” jest bardzo osobisty, jednak niepozbawiony świeżych, popowych melodii. Oprócz miłości Paweł poruszył takie tematy jak wiara, przebaczenie, spokój wewnętrzny. O brzmienie i aranżacje zadbał Łukasz Borowiecki, który również jest współautorem muzyki.

Opowiem Ci o mnie

Dwie trasy koncertowe promujące płytę

Niespełna miesiąc po premierze ogłoszono pierwszą trasę koncertową #PawelDomagalaTOUR. W lutym i marcu zagraliśmy koncerty w 10 miastach. Natomiast druga trasa rozpoczęła się w październiku 2017 roku. Podczas większości koncertów sale wypełnione były po brzegi.

Wyróżnienie – złota płyta

W marcu 2017 roku krążek “Opowiem Ci o mnie” otrzymał status ZŁOTEJ PŁYTY, co oznacza 15 000 sprzedanych egzemplarzy!

Druga płyta w drodze!

Wielkimi krokami zbliża się premiera drugiej płyty Pawła Domagały – „1984”, która odbędzie się 16 listopada 2018 roku. Już teraz można ją zamawiać w przedsprzedaży – czeka na Was mnóstwo bonusów!

W połowie listopada rusza także trasa koncertowa promująca ów album. Wyprzedano już ponad 50% biletów, zatem jeśli jeszcze chcesz się załapać i spotkać się z nami na szlaku trasy „1984 TOUR” – sprawdź bilety!

 

baner