ŻMIJOWISKO: Kiedy i gdzie obejrzeć powtórki 4. odcinka?

ŻMIJOWISKO: Kiedy i gdzie obejrzeć powtórki 4. odcinka?

Kiedy i gdzie obejrzeć powtórki 4. odcinka serialu „Żmijowisko” CANAL+?

Zobacz również: Ruszyła przedsprzedaż nowej płyty Pawła Domagały!

Oto rozpiska kiedy i gdzie można zobaczyć 4. odcinek produkcji „Żmijowisko”:

  • wtorek, 26 listopada o 22:30 w CANAL+ Seriale
  • piątek, 29 listopada o 20:00 w CANAL+
  • sobota, 30 listopada o 22:00 w CANAL+ Seriale

Odcinek 5 jest już dostępny przedpremierowo na nc+ GO i player.pl!

Żmijowisko online

Ponadto poprzednie odcinki można obejrzeć także w internecie – w pełni legalnie:

O serialu

Serial opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska “Żmijowisko”. Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

fot. Jarosław Sosiński / CANAL+

Serial powstał na podstawie książkowego bestsellera Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule. Reżyserem Żmijowiska jest Łukasz Palkowski (reżyser„Belfra”). Występują m.in.: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł czy Lidia Sadowa. W obsadzie znaleźli się też utalentowani aktorzy młodego pokolenia: Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska.

Piosenka promująca serial

“Żmijowisko” to także tytuł singla Pawła Domagały promujący najnowszą produkcję Canal+ z gwiazdorską obsadą. Opowieść o tragedii, która niszczy. O rodzinie, która musi stawić czoło próbie przekraczającej ludzkie wyobrażenia. Uczuciach, które trwają pomimo mijających lat i nie niosą pocieszenia. Zdradzie, bólu i miłości. Strachu, zbrodni i karze. O tym, ile jesteśmy w stanie zrobić dla swoich dzieci i jak wiele nas to kosztuje…

 

 

baner